Úvod Viamax - úvod

Viamax - úvod

viamax_male

Viamax je název řady produktů, určených k vylepšení sexuálních prožitků. Obsahuje pouze látky, vyrobené z přírodních, staletími ověřených bylin – afrodisiaka (např. Tribulus Terrestris, Epimedium, Eurycoma Longifolia nebo Ginko Biloba). Z jejich výtažků byly utvořeny tabletky, masti nebo třeba rozpustné proužky, které se dávají pod jazyk.


Zřejmě nejznámějším produktem Viamax jsou tabletky pro muže Power Tabs, někdy též nazývané jako „viagra bez předpisu“, které spolehlivě navozují erekci. V této řadě výrobků ale nepřišly zkrátka ani ženy. Viamax pro ně navrhl hned několik způsobů, jak si zvýšit libido a umocnit prožitek z erotických dobrodružství. Zde přinášíme výpis všech povzbuzujících produktů této značky.


Diskuse (31 komentářů)

Michal, (09. 06. 2015 13:42) Reagovat
Ještě nedávno jsem považoval problémy s erekcí jako něco, co mi je vzdálené a vůbec jsem si nedokázal představit jaké to je, jak se člověk cítí. Teď poslední cca měsíc pociťuju, že to není ono. Pořád se utěšuju, že je to jen stresem v práci, ale ten občas mívám a nikdy se mi to nedělo. Spíš se bojím, že je problém v tom, že jsem překročil čtyřicítku.
TadeáŠ, (31. 08. 2015 12:43) Reagovat
S problémy s erekcí způsobenými stresy mám zkušenosti, a i když člověk může být rád, že to není vážnější příčina, legrace to taky není, protože se člověk dostane do spirály, kdy se skoro bojí souložit, aby se mu to znovu nestalo. A tím je pořád ve stresu a tím to ještě víc nejde. Dlouho jsem měl takové problémy a ani už nevím, jak se mi z nich podařilo vyhrabat.
Hannelore, (03. 12. 2015 16:37) Reagovat
Spot on with this write-up, I truly believe this amazing site needs a great deal more attention. I'll probably be back again to read more, thanks for the advice!My page bielizna damska: http://www.rozpieszczana.pl
Wayne, (08. 06. 2016 04:57) Reagovat
I enjoy you because of each of your labor on this web site.My daughter delights in going through research and it's really easy to understand why.Most of us notice all relating to the compelling means you present great tips and hints on the website and cause participation from some others on the subject while our girl is without a doubt discovering a lot of things.Enjoy the rest of the new year. You're the one conducting a pretty cool job.my weblog http://bloogmoneyau.ovh: http://bloogmoneyau.ovh
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Viamax
Kontakty