Úvod Viamax pro ženy

Viamax pro ženy

VIAMAX DESIRE

I ženy mohou mít problém se vzrušením. Ať už je to způsobeno věkem, depresí, nějakou léčbou nebo jen stresem a neschopností se uvolnit, může se jednat o problém, pokud je tato záležitost dlouhodobá. Jen malé procento žen si to ale uvědomí a navštíví lékaře. Většinou čekají, že problém sám odezní a chuť na sex se opět vrátí. Tablety Viamax Desire řeší krátkodobé problémy se sníženým libidem stejně jako problémy dlouhodobé, klasifikované jako FSD (female sexual dysfunction). Tablety Viamax zvyšují milostnou touhu a prohlubují uspokojení, podporují prokrvení pohlavních orgánů, zlepšují náladu, odbourávají úzkost a dočasně zvýší hladiny hormonů, důležitých pro správně fungující sexualitu. Poskytují také uvolnění svalům a tím i lepší prožitek z milostných hrátek.

 

koupit

 

Viamax Desire jsou dostupné po dvou, deseti nebo dvaceti tabletách. Užívá se jedna až dvě tablety asi hodinu nebo dvě před předpokládanou sexuální aktivitou, přípravek však není určen ke každodennímu použití. V tabletách Viamax najdete pouze přírodní látky, například niacin, byliny sibiřský ginseng, maca, butea supena a nebo aminokyseliny L-theanin a L-arginin. Přesto je ale potřeba konzultovat používání výrobku s lékařem v případě, že máte předepsanou léčbu na nějakou závažnou nemoc. Tablety také neužívejte společně s léky na bázi dusičnanů.

Pro absolutní prožitek a maximální rozkoš se doporučuje společně s tabletami Viamax Desire použít také Viamax Sensitive Gel. Vyzkoušejte kombinaci těchto produktů, které k sobě patří skoro stejně jako jahody k šampaňskému!

VIAMAX FEMININE BALANCE

Viamax Feminine Balance to je dvacet pilulek, které umocňují ženskou touhu, dobrou náladu a dlouhodobě zvyšují množství energie. Ve složení najdete například arginin nebo rostliny butea superba a rhodiola rosea. Užívá se jedna pilulka Viamax při snídani, každý den od pondělí do pátku.

VIAMAX SENSITIVE GEL

Tento gel, podporující vzrušení se prodává v balení 15 nebo 50 ml. Podle nedávno provedených studií téměř polovina žen neprožívá žádný, a nebo jen nedostatečně uspokojivý orgasmus při dráždění klitorisu a jen čtvrtina dosáhne orgasmu při souloži. Ať už patříte mezi ně nebo jste součástí té šťastnější poloviny, můžete své prožitky vylepšit a prohloubit s gelem Viamax Sensitive. Základní složkou gelu je arginin a mentol. Arginin napomáhá tvorbě oxidu uhelnatého, který se přirozeně nachází v cévách. Vyšší hladina oxidu uhelnatého (NO) rozšiřuje cévy a krev tak může v dané oblasti lépe proudit, čímž se výrazně zvýší citlivost oblasti a objeví se brnivý pocit. Mentol zase pomáhá argininu dostat se přes hlenovitou vaginální membránu.

Gel  se aplikuje na klitoris a pořádně se rozmasíruje. Pravidelné použití zajistí lepší výsledky. Obvykle je potřeba nejméně 3 aplikace, aby se dostavil plnohodnotný účinek.

VIAMAX WARM CREAM

50 ml lahvička zvyšuje citlivost a přírodní lubrikaci.


VIAMAX TIGHT GEL

Gel na intimní místa, který vyvolává pocit napnutí společně se zvýšenou citlivostí a přírodní lubrikací. Efekt se zvyšuje s počtem aplikací.


Diskuse (20 komentářů)

MONIKA, (30. 08. 2011 08:45) Reagovat
Tohle jako má být prostředek pro frigitky? Jestli jsem to dobře pochopila?
LUCKA, (10. 10. 2011 10:00) Reagovat
Já si nemyslím, že by to bylo pro frigidky, ale pro každou ženu, která si chce dopřát ještě o něco více erotického vzrušení. Láká mě to a přemýšlím, že do toho půjdu, a to rozhodně žádná frigidka nejsem. Jen si myslím, že není čas od času na škodu oživit sexuální život něčím novým.
PETRA, (29. 12. 2011 14:12) Reagovat
Já jsem si myslela, že takové prostředky se vyrábí jen pro chlapy. Myslím, že asi i prostředky pro ženy budou mít mnohem větší odbyt než tohle...Nebo s tím máte dámy některá zkušenosti?
HANKA, (12. 03. 2012 10:50) Reagovat
Já jsem to zkoušela a rozdíl mezi normálním sexem a sexem s viamax tam je. Je to takový intenzivnější. Řekla bych, že je to tím, že se ženská více prokrví v intimních partií. Nevím, jestli by to pomohlo úplně frigidní ženský, ale takhle je to super.
MAGDA, (10. 04. 2012 08:32) Reagovat
Já s tím zkušenosti mám. Jakoby to více prokrví intimní partie, takže výsledkem je, že jsou citlivější. Já na tenhle přípravek nedám dopustit.
KLARY, (25. 05. 2012 06:31) Reagovat
A to má jako nějaký hřejivý efekt? Já že to prokrví ty intimní partie. V tom případě si myslím, že i ten pro ženy by mohly používat muži? Není to tak?
Alena, (05. 06. 2012 08:30) Reagovat
Chtěla bych to vyzkoušet, tak snad to fakt bude lepší. Už jsem kdysi zkoušela nějaký hřejivý gel. Nevím, jak se jmenoval, ale celkem účinky měl.
Věra, (29. 08. 2012 11:06) Reagovat
Já mám také ráda hřejivé gely v kombinaci s dlouhou předehrou to je úžasný zážitek.
mlk, (29. 12. 2012 12:16) Reagovat
Hřejivé gely jsou příjemné, alespoň při nanášení nestudí...:) Nehledě na to, že je fakt, že člověka více rozpálí. Genitálie jsou pak citlivější a já si to pak více užiju.
Daniela, (07. 08. 2013 04:27) Reagovat
A pomáhá to tedy u žen i k snadnějšímu dosažení orgasmu, nebo je to jen na rozpálení?
Pavlína, (23. 01. 2013 10:45) Reagovat
Doporučuje vyzkoušet, sex je pak příjemnější a intenzivnější. Za sebe můžu říct, že jsem spokojená.
Linda, (20. 02. 2013 09:15) Reagovat
Zajímalo by mě, jestli je ten efekt skutečně tak znát. Vyzkouším to. Chtělo by to nějaké oživení...
Carmen, (29. 03. 2013 07:09) Reagovat
Zkusím jeden pořídit pro sebe a jeden pro partnera a uvidíme, co to s námi udělá...
Julie, (23. 04. 2013 05:38) Reagovat
Dejte pak vědět, zajímali by mě konkrétní zkušenosti. Také nás to s partnerem láká. Jen nevíme, co přesně zkusit.
Karolína, (07. 10. 2013 09:31) Reagovat
U viamaxu se mi líbí, že je i pro ženy. Uvažujeme, že bysme to zkusili oba. to by mohla přinést nějaký nový závan do našeho erotického života.:)
Ali, (11. 06. 2014 05:30) Reagovat
Aby té vášně nebylo zase moc...Dělám si srandu, taky zrovna koukám na něco, co by nás trošku povzbudilo.:)
Terka, (04. 09. 2014 14:59) Reagovat
My zatím povzbuzení nepotřebujeme, ale také jsem na tyhle výrobky zabrousila, když jsem něco na netu hledala. Je fakt dobrý, že pak když člověk je už starší, tak něco takovýho ocení. Dnes už i mladý lidi často potřebují pomoc.
Gabi, (13. 01. 2015 13:21) Reagovat
Zkusíme to a snad to pomůže. My třeba jsme dost mladý, ale nějak to pořádně nejde. Tak nevím, kde je chyba, jestli zato může partnerovo stres v práci, nebo jestli je prostě v téhle oblasti slabší...Těžko říct, ale snad to zabere.
Verka, (19. 05. 2015 15:46) Reagovat
Od afrodiziak k bydlení? Proč ne, ale spíš bych tu čekala doporučení na další prostředky. Chtěli bysme s partnerem taky něco zkusit, ale jak si vybrat v té obrovské nabídce?:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Viamax
Kontakty