Úvod Viamax Pure Power: Spolehlivé zlepšení vaší erekce

Viamax Pure Power: Spolehlivé zlepšení vaší erekce

Stále více mužů má alespoň občas problémy s erekcí. Příčiny těchto obtíží jsou různé. Pro mnohé problémy je tu však řešení. Přinášíme vám ho spolehlivý přípravek Viamax Pure Power.

Problémy s erekcí

Porucha erekce (erektilní dysfunkce) je poměrně častým problémem mužů. Většina z nich se za tento problém stydí, takže o něm nemluví. Je však si uvědomit, že nejde o nic výjimečného a tím, že se budete snažit dělat mrtvého brouka, nic nezměníte. Lépe nebude ani vám, ani vaší partnerce. Přitom většina problémů s erekcí se dá řešit a někdy i dokonce velmi jednoduše.
Příčiny problémů s erekcí jsou různé. Mezi ty nejčastější patří stres, nedostatek pohybu, nadměrná konzumace alkoholu, špatný denní režim, nedostatek spánku, atd.
Jde tedy o příčiny související se životním stylem muže. Dalšími příčinami jsou mnohé civilizační poruchy, např. srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, onemocnění prostaty, operace na prostatě atd.
Řešení problémů s erekcí jsou různá. V některých případech jsou nutné různě složité zákroky, ale v jiných stačí užití vhodných tablet. Vyzkoušejte i vy Viamax Pure Power.

 

 

Viamax Pure Power: Erekce bez problémů

Viamax Pure Power je přípravek od stejnojmenného osvědčeného výrobce ze Švédska. Potěší vás jeho příznivá cena a přírodní složení, díky kterému je přípravek naprosto neškodný a zdravý. Nevzniká na něm závislost.
Afrodiziakální účinky má Viamax Pure Power díky kombinaci různých rostlin a doplňků. Jsou jimi: pískavice, maca horská, oves setý, chřest obecný, kořen jamajské sarsaparilly, eleuterokok ostnitý, čínská malina, klolovník zašpičatělý, kopřiva dvoudomá, skořicovník cejlonský, kokotice čínská, kořen Achyranthes ozubeného, jam obecný a lékořice lysa. Tabletky navíc ještě obsahují želatinu, glycerín, vodu a barvivo.
Dopřávejte si nekonečnou sexuální rozkoš díky velkému balení Viamax Pure Power. Obsahuje 20 tabletek, takže vám jen tak nedojdou. I vy si můžete užívat sexu naplno a bez obav z nedostatečné erekce.

Diskuse (28 komentářů)

PEPA, (30. 08. 2011 08:42) Reagovat
Jak se přesně definuje porucha erekce? Znamená to, že když se vám párkrát nepostaví, takže to je ono? A co když je to třeba jen stresující období. Může se to zhoršovat.Díky Pepa
FILIP, (22. 09. 2011 10:00) Reagovat
Tak to poznáš ne, jestli se ti nepostavil, protože si myšlenkama jinde a nemáš ani tak na sex náladu, nebo jestli jde o trvalejší problém, se který si nevíš rady.Sem tam se nepostaví každýmu, stejně jako holka ne vždy zvlhne. Z toho bych až takový problém nedělal.
IVAN, (30. 11. 2011 09:11) Reagovat
Mám s tím zkušenosti. Párkrát jsem byl ve stresu a nepostavil se mi, ale pak jsem se bál, aby se mi to před stejnou partnerkou nestalo znovu a samozřejmě to byl taky stres, takže jsem s tím měl trochu problémy. Věděl jsem, že je to psychické, ale nějakou dobu jsem se toho nedokázal zbavit. Teď už je to ale dobrý. Takže hlavně že tak.
MR.SEX, (30. 11. 2011 13:08) Reagovat
Buď je to problém, který se vyřeší sám, nebo mazat k doktoru. Ono je to sice choulostiví, ale mnohem horší je vysvětlovat partnerce, že to nejde. To je alespoŃ můj názor.
MICHAL, (28. 01. 2012 16:54) Reagovat
Jsem stejného názoru. Radši to řeknu doktorovi, který je pro mě cizí a který mi může pomoct, než abych to ze sebe soukal před mou milovanou.
ZATÍM FUNGUJE, (01. 03. 2012 08:20) Reagovat
Jsem rád, že problém s erekcí se mi netýkají, ale už je mi přes 30 a jak známo pravděpodobnost s lety stoupá. Tak si to musím užít ještě než přijdou problémy.:)
DAVID, (11. 04. 2012 04:41) Reagovat
Tak zase je dobré, že pořád vyvíjejí nové a nové pomůcky a produkty. Nevím, jestli jsou všechny funkční, ale určitě alespoň něco zabírá. A určitě časem budou tyto produkty ještě lepší.
Vladimír, (26. 07. 2012 08:19) Reagovat
Já jsem také rád, že se produkty zlepšují. Viamax mi v kombinaci s vakuovou pumpou báječně zabírá.:)
dravec, (23. 08. 2012 09:19) Reagovat
Problémy lze řešit, zvlášť dneska. Je osvěta, všude mnoho prostředků. Spíš si myslím, že to měli chlapy složité dřív.
ondra, (27. 08. 2012 11:19) Reagovat
To je fakt, můžeme být rádi, jak to je. Já zatím problém s rekcí nemám, ale zajímalo mi to. Chci dopředu znát své možnosti, kdyby náhodou...:)
PAul, (27. 09. 2012 12:59) Reagovat
Možností je hodně, ale pokud jde o závažnější problém, tak stejně je nutná návštěva lékaře.
Radek, (23. 10. 2012 10:48) Reagovat
Tak tahle to člověk nemůže brát. Někdo má problémy i po dvacítce. Jiní jsou bez problémů s erekcí i po šedesátce. Neřekl bych, že věk je ten rozhodující faktor.
Dave, (19. 11. 2012 14:21) Reagovat
Tak samozřejmě ne vždy to jde s věkem, ale o věku je to hodně. Po čtyřícítce rapidně přibejvá chlapů, který s tím mají problémy. A myslím, že dnešní styl života tomu ještě více nahrává. I když možná bylo hodně problémů v této oblasti i dřív a jen se o tom tolik nemluvilo.
Jonáš, (30. 11. 2012 18:36) Reagovat
Jasně, že se o tom tolik nemluvila, ale i tak bych řekl, že to je trochu dobou. Chlap se celej den stresuje v práci a pak se to projeví v posteli. ne že by to byl můj případ, ale umím si to představit.
Zdeněk, (15. 03. 2013 06:47) Reagovat
Tak to by bylo blbý, kdyby nefungoval už po třicítce. Myslím, že problémy nastávají až později - tedy v průměru. jinak samozřejmě mohou mít problémy s erekcí všichni. Je to takový strašák...
Vendelín, (10. 04. 2013 05:53) Reagovat
Tak všude se dneska píše, že chlapů s problémy s erekcí přibývá a jsou bohužel i v nižších věkových kategoriích.
Klára, (16. 04. 2013 09:47) Reagovat
O tom jsem se přesvědčila, když jsem si našla přítele, který měl potíže. Myslela jsem si, že je to spíš nějaká výjimka, ale jak jsem si hledala na netu více informací o tom, co s tím, zjistila jsem, že se tím trápí mnoho mužů. Ono se o tom těžko mluví, ale neznamená to, že tyhle problémy nejsou.
Zlata, (24. 06. 2013 08:37) Reagovat
Můj partner má bohužel také problémy s erekcí, ale nechce o tom mluvit a asi to ani nijak neřeší. Ráda bych si s ním o tom promluvila, ale když na to chci navézt řeč, tak je podrážděný. Na jednu stranu ho chápu, na druhou stranu nám nepomůže, když bude dělat mrtvého brouka.
Alena, (11. 03. 2014 11:24) Reagovat
Tyhle přípravky jsou určitě dobré, ale asi nepomůžou na situace, kdy jsou problémy s erekcí způsobené psychikou. Nějak jsem se do takového stavu dostali s partnerem (přitom dříve bez problémů) a pořád se nám to nedaří překonat. Vůbec nevíme co s tím.
Natálie, (08. 04. 2014 10:22) Reagovat
Napadá mě, že to může pomoct i s psychikou. Partner se tolik nebude bát selhání, když bude vědět, že efekt je podpořený i nějakým přípravkem, alespoň si myslím, že by to takhle mohlo fungovat.
Miloš, (06. 08. 2014 10:06) Reagovat
Já myslím, že snad každý muž se někdy ve svém životě potýkal s poruchou erekce. Pokud to netrvá nějak extra dlouho, tak to chce vydržet. Na vině může být stres a hodně dalších věcí. Až když to nejde dlouhodobě, pak bych to teprve řešil.
Man, (01. 12. 2014 05:53) Reagovat
Problémy s erekcí mám, když je toho na mě v práci hodně. Občas se to stává. Dá se tohle nějak řešit, nebo je jedinou možností prostě nemít stresy v práci? Vím, že by to byl optimálně stav, ale někdy to prostě nejde. Tak by mě zajímalo, že i když takhle vím příčinu, jestli nějaký prostředek zabere.
herry, (04. 12. 2014 13:39) Reagovat
Já myslím, že by to mohlo pomoci. Hlavně, že příčina není v něčem vážným, co by se neobešlo bez lékařského zákroku. Samozřejmě by více klidu bylo lepším řešením než podpůrnými prostředky, ale sám vím, že se to lehce radí.
Karel, (20. 11. 2015 11:21) Reagovat
Tak to já si zase myslím, že pokud bude člověk dál ve stresu (což by v tomhle příčině asi měla být příčina, proč to nejde), tak jediným účinným způsobem, je odstranit stres. Nejenže působí blbě na erekci, ale celkově na zdraví člověka. Čím dříve člověk začne zvládat stres, tím lépe.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Viamax
Kontakty