Úvod Viamax pro ženy

Viamax pro ženy

VIAMAX DESIRE

I ženy mohou mít problém se vzrušením. Ať už je to způsobeno věkem, depresí, nějakou léčbou nebo jen stresem a neschopností se uvolnit, může se jednat o problém, pokud je tato záležitost dlouhodobá. Jen malé procento žen si to ale uvědomí a navštíví lékaře. Většinou čekají, že problém sám odezní a chuť na sex se opět vrátí. Tablety Viamax Desire řeší krátkodobé problémy se sníženým libidem stejně jako problémy dlouhodobé, klasifikované jako FSD (female sexual dysfunction). Tablety Viamax zvyšují milostnou touhu a prohlubují uspokojení, podporují prokrvení pohlavních orgánů, zlepšují náladu, odbourávají úzkost a dočasně zvýší hladiny hormonů, důležitých pro správně fungující sexualitu. Poskytují také uvolnění svalům a tím i lepší prožitek z milostných hrátek.

 

koupit

 

Viamax Desire jsou dostupné po dvou, deseti nebo dvaceti tabletách. Užívá se jedna až dvě tablety asi hodinu nebo dvě před předpokládanou sexuální aktivitou, přípravek však není určen ke každodennímu použití. V tabletách Viamax najdete pouze přírodní látky, například niacin, byliny sibiřský ginseng, maca, butea supena a nebo aminokyseliny L-theanin a L-arginin. Přesto je ale potřeba konzultovat používání výrobku s lékařem v případě, že máte předepsanou léčbu na nějakou závažnou nemoc. Tablety také neužívejte společně s léky na bázi dusičnanů.

Pro absolutní prožitek a maximální rozkoš se doporučuje společně s tabletami Viamax Desire použít také Viamax Sensitive Gel. Vyzkoušejte kombinaci těchto produktů, které k sobě patří skoro stejně jako jahody k šampaňskému!

VIAMAX FEMININE BALANCE

Viamax Feminine Balance to je dvacet pilulek, které umocňují ženskou touhu, dobrou náladu a dlouhodobě zvyšují množství energie. Ve složení najdete například arginin nebo rostliny butea superba a rhodiola rosea. Užívá se jedna pilulka Viamax při snídani, každý den od pondělí do pátku.

VIAMAX SENSITIVE GEL

Tento gel, podporující vzrušení se prodává v balení 15 nebo 50 ml. Podle nedávno provedených studií téměř polovina žen neprožívá žádný, a nebo jen nedostatečně uspokojivý orgasmus při dráždění klitorisu a jen čtvrtina dosáhne orgasmu při souloži. Ať už patříte mezi ně nebo jste součástí té šťastnější poloviny, můžete své prožitky vylepšit a prohloubit s gelem Viamax Sensitive. Základní složkou gelu je arginin a mentol. Arginin napomáhá tvorbě oxidu uhelnatého, který se přirozeně nachází v cévách. Vyšší hladina oxidu uhelnatého (NO) rozšiřuje cévy a krev tak může v dané oblasti lépe proudit, čímž se výrazně zvýší citlivost oblasti a objeví se brnivý pocit. Mentol zase pomáhá argininu dostat se přes hlenovitou vaginální membránu.

Gel  se aplikuje na klitoris a pořádně se rozmasíruje. Pravidelné použití zajistí lepší výsledky. Obvykle je potřeba nejméně 3 aplikace, aby se dostavil plnohodnotný účinek.

VIAMAX WARM CREAM

50 ml lahvička zvyšuje citlivost a přírodní lubrikaci.


VIAMAX TIGHT GEL

Gel na intimní místa, který vyvolává pocit napnutí společně se zvýšenou citlivostí a přírodní lubrikací. Efekt se zvyšuje s počtem aplikací.


Diskuse (20 komentářů)

matus, (30. 06. 2017 20:27) Reagovat
A je to dobry pro ženy hned to záběre sexu sňat to je pro ženy moje manželka ne má chuť na sex nevím proc kdý by si to koupila viamax sňat ji to pomůže k sexu nevím pak co ji Všechno změny
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Viamax
Kontakty